Умови згоди

Шановні відвідувачі сайту!

Перед виконанням будь-яких дій на сайті libramarket.com.ua, будь ласка, уважно прочитайте цю Угоду. Якщо Ви не згодні з умовами, зазначеними нижче, забороняється використовувати сайт libramarket.com.ua.

Використання сайту

Адміністрація сайту libramarket.com.ua (далі «LibraMarket») дозволяє використовувати матеріали цього сайту можливе тільки для особистого некомерційного використання. Зміст Сайту захищений авторським правом, законодавством про товарні знаки, а також іншими правами, пов'язаними з інтелектуальною власністю, і законодавством про недобросовісну конкуренцію. Ви можете використовувати матеріали сайту для особистого використання, вказавши відомості про право власності матеріалів. Ми дозволяємо використовувати матеріали сайту тільки в оригінальній версії. Це означає, що користувач не має права на свій розсуд змінювати тексти та графічні матеріали сайти. Використання матеріалів сайту «LibraMarket» на інших інтернет - ресурсах забороняється. Також забороняється будь-яке використання матеріалів сайту для публічної демонстрації або бізнес - цілей.

Відмова від відповідальності

Ми не надаємо гарантію і не несемо відповідальність за будь-яку інформацію, розміщену на сайті: інформаційні та графічні матеріали, а також послуги сайту «LibraMarket». Адміністрація сайту «LibraMarket» залишає за собою право в будь-який момент змінювати текстову і графічну інформацію, асортимент і ціни зазначені на сайті. Ми не несемо відповідальність за застарілу інформацію і залишаємо за собою право вносити зміни в міру можливості.

Сайт «LibraMarket» не несе відповідальність за будь-які збитки, пов'язаний з переглядом, використанням або навпаки неможливістю використовувати сайт «LibraMarket». (Збиток від втрати фінансової прибутку або інформаційних даних, зупинка ділової активності).

 Адміністрація сайту не несе відповідальність за:

Затримки або збої в процесі здійснення операції, що виникли внаслідок непереборної сили, а також будь-якого випадку неполадок в телекомунікаційних, комп'ютерних, електричних та інших суміжних системах.
Дії систем переказів, банків, платіжних систем і за затримки пов'язані з їх роботою.


Реєстрація на сайті

Залишаючи інформацію про себе в розділі Реєстрації, Ви несете відповідальність за надання достовірної і точної інформації про себе та своїх контактних даних. Реєструючись на сайті, Ви отримуєте логін і пароль, який є Вашою особистою власністю, і Ви несете повну відповідальність за безпеку цих даних. Всі дії, вироблені під Вашим логіном та паролем, лежать в зоні Вашої відповідальності.

Сайт «LibraMarket» не несе відповідальність за втрату реєстраційних даних. У разі втрати реєстраційних даних або несанкціонованого використання облікового запису, Ви погоджуєтесь негайно повідомити про це адміністрацію сайту «LibraMarket». Адміністрація сайту «LibraMarket» володіє правом в односторонньому порядку анулювати акаунт Користувача, якщо вона не використовувалася більше 6 календарних місяців поспіль без повідомлення Користувача.

Повідомлення і коментарі

Залишаючи будь-які коментарі на сайті, Ви несете відповідальність за зміст повідомлення. Ви відповідаєте за те, що дане повідомлення не є незаконним, шкідливим, загрозливим, наклепницьким, ображає моральність, порушує авторські права, пропагує ненависть і / або дискримінацію людей за расовою, етнічною, статевою, релігійною, соціальною ознаками, містить образи на адресу конкретних осіб або організацій, а також будь-яким іншим чином порушує чинне законодавство України.

Відгуки Користувача, розміщені на Сайті, не є конфіденційною інформацією і можуть бути використані Адміністрацією сайту без обмежень.

Персональні дані користувача

Вся інформація, зазначена користувачем при реєстрації, може бути використана сайтом «LibraMarket» для маркетингових та рекламних цілей: рекламних електронних і поштових розсилок, проведення маркетингових досліджень і т.д