Office 365 для бізнесу

Купити хмарний пакет Office 365 для бізнесу рекомендується, щоб забезпечити продуктивність роботи компанії будь-якого розміру і сфери діяльності. Замовити пакет Office 365 для бізнесу означає отримати таку перевагу, як можливість вільно працювати з будь-якої точки земної кулі, перебуваючи в подорожі, будинки, або в офісі, і в будь-який час. У пакеті Office 365 для бізнесу є широкий набір інструментів для командної роботи над проектами і зручна комунікація між співробітниками.

Робота з Office 365 надає співробітникам компанії масу зручностей. Одне з основних і дуже важливих в сучасному світі, це мобільність. Де б ви не знаходилися, у вас завжди під рукою будуть всі інструменти. Підключатися до служби Office 365 можна одночасно з 5 типів пристроїв:

ноутбук;
настільний комп'ютер;
планшет;
мобільний з операційною системою Android, iOS і Windows;
комп'ютери Mac.
При наявності мережі інтернет ви зможете створювати, редагувати, а також ділитися документами в реальному часі. Робота з Office 365 не вимагає спеціального навчання співробітників. У пакет включені інструменти, добре знайомі більшості користувачів. Це стали "традиційними" програми Office:

Word;
Excel;
PowerPoint.
Їх функціонал розширено спеціальним набором функцій, розроблених для ефективної роботи в команді. Office365 також пропонує відмінне рішення для зберігання файлів компанії на 1TБ. Файли зберігаються в хмарі і будуть доступні скрізь, де ви не знаходилися і в будь-який час. Можна організувати сховище зі спільним доступом. Office 365 - це унікальний набір функцій для командної роботи в компанії. У Office 365 можна легко обмінюватися повідомленнями, проводити відеоконференції, вести спільні календарі і планувати спільну роботу. Одне з важливих переваг Office 365 - це безпека системи і всіх документів компанії. Конфіденційність на високому рівні, а система безпеки захищає пристрої користувачів від вірусів і атак.

З огляду на індивідуальні потреби підприємств, було розроблено 3 види підписки Office 365 для бізнесу: Office 365 бізнес, Office 365 преміум і Office 365 базовий.

Office 365 бізнес - кращий варіант для підприємств, яким потрібні програми Office, а також сховище і спільне використання файлів. Електронна пошта бізнес-класу не включена.
Office 365 преміум - кращий варіант для підприємств, яким потрібна електронна пошта бізнес-класу, програми Office і інші бізнес-служби.
Office 365 базовий - кращий варіант для підприємств, яким потрібна електронна пошта бізнес-класу та інші бізнес-служби. Програми Office не включені.
Оплачувати підписку Office 365 можна щомісяця, при цьому є можливість регулювати вартість, редагуючи список підключених додатків і користувачів в залежності від необхідності.

Пов’язані Товари

tab_review

Написати відгукУвага: HTML не підтримується! Використовуйте звичайний текст.

Погано            Добре