Точка доступу Wi Fi (базова станція)

Сортування:
Показати:
Відображення: Список Таблиця
  • Ubiquiti Rocket M5 Точка доступа 5GHz базовая станция Wi-Fi 150Mbps
    Описание ►  Ubiquiti Rocket M5 Точка доступа 5GHz базовая станция Wi-Fi 150Mbps Ubiquiti Rocket M5 Точка доступа 5GHz базовая станция Wi-Fi 150Mbps создан для равномерного распределения временных слотов между клиентами, соответственно не мешая друг другу. И это весьма ощутимый плюс по с..
    3410 ₴

Величезна кількість бездротових мереж, що забезпечують постійний доступ до ресурсів інтернету, буквально «обплутало» багатоквартирні будинки, супермаркети, офіси, і навіть вокзали або ринки. Практично кожен споживач має більше одного пристрою з інтернет-підключенням і бажає користуватися ним без перешкод. Компанія LIBRAmarket пропонує купити точку доступу wi-fi зі складу у Запоріжжі, функціональну, з привабливою вартістю. Для службових завдань або домашнього використання - телефонуйте і придбайте високотехнологічне, актуальне пристрій!

Вирішуючи питання: купити точку доступу станцію wi fi в Запоріжжі або звичний користувачеві роутер, зверніть увагу на компактність пропонованих в каталозі ЛІБРАмаркет пристроїв, потужність в 5 ГГц, що дає значно більше можливостей при підключенні, підтримку найсучасніших стандартів. Через дедалі більшого «зашумленности» простору користувачами, наша продукція може стати ідеальним варіантом для споживача, що бажає без перешкод підключити більшу кількість власних пристроїв на частоті зі значною кількістю непересічних частотних каналів. Мережа може бути більш комфортним, телефонуйте!

Базова станція wi fi: ціна у Запоріжжі доступна!
Ресурси всесвітньої мережі для роботи і розваг всієї родини, постійного, швидкісного доступу співробітників компанії або гостей популярного кафе будуть завжди доступні без перешкод. Поспішайте купити базову станцію wi fi в інтернет магазині (Запоріжжя) і забути про обмеження відстані, малопотужних, застарілих пристроях з проблемами настройки і строгих ліміти кількості підключилися. ЛІБРАмаркет пропонує високоякісні брендові моделі за привабливою вартістю: виберіть вподобаний виріб в комфортному інтернет-каталозі і просто замовте!

Чи плануєте купити станцію wi fi зі складу у Запоріжжі? Ми гарантуємо:

найсучасніший асортимент актуальною продукції;
гарантії тривалої експлуатації без поломок;
повну відповідність характеристик заявленим;
ваш комфорт з зручністю налаштувань!
Комфортне, високошвидкісне підключення: базова станція wi fi - ціна у Запоріжжі від LIBRAmarket мінімальна!