Оптичні компоненти, Додаткове обладнання для оптичних компонентів, Різне

Сортування:
Показати:
Відображення: Список Таблиця
  • Патчкорд Cablexpert CAT6 S/FTP 1м (PP6A-LSZHCU-Y-1M)
    Описание ► Патчкорд Cablexpert CAT6 S/FTP 1м (PP6A-LSZHCU-Y-1M) Патчкорд с дважды экранированной витой пары, 8P8C Золоченые контакты Пластик, не выделяющий опасных веществ при горении (LSZH) Литые разъемы Условия реализации ► Патчкорд Cablexpert CAT6 S/FTP 1м (PP6A-LSZHCU-Y-1M) Т..
    33 ₴
  • Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex
    Описание ► Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex Производитель: Adtec Тип коннектора: ST-SC Тип волокна: Singlemode Конструкция: Duplex Длина: 1 м Условия реализации ► Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex Товар, Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex&nbs..
    114 ₴
  • Патчкорд Molex RJ45, UTP 6, 5.0m (PCD-02009-0E)
    Описание ► Патчкорд Molex RJ45, UTP 6, 5.0m (PCD-02009-0E) Производитель - Molex Вид кабеля - UTP Категоря кабеля - CAT6 Длина -5м Разъемы - RJ-45 Условия реализации ► Патчкорд Molex RJ45, UTP 6, 5.0m (PCD-02009-0E) Товар, Патчкорд Molex RJ45, UTP 6, 5.0m (PCD-02009-0E)&nb..
    245 ₴
  • Стриммер-картридж HP DAT 160 160GB Data Cartridge C8011A
    Описание ► Стриммер-картридж HP DAT 160 160GB Data Cartridge C8011A Доказанная надежность HP обеспечивает высочайший уровень качества, а технические характеристики носителей намного превышают отраслевые стандарты. HP имеет 20 специально построенных испытательных камер, которые используются 24 час..
    382 ₴
  • Патчкорд 3 m UTP
    Описание ► Patch-cord 3 m UTP Неэкранированный патч-корд длиной 3 м нужен для подключения устройств, использующих разъем RJ-45. Медные провода, изоляция из поливинилхлорида. Условия реализации ► Patch-cord 3 m UTP Товар, Patch-cord 3 m UTP поставляется в фирменной упаковке компании. Ку..
    41 ₴
  • Кабельний ввод для патч-панелей PG16
    Описание ► Кабельний ввод для патч-панелей PG16 Кабельные вводы предназначены для фиксации; кабелей при вводе в различные корпуса и щиты и герметизации мест ввода. Кабельный ввод обеспечивает защиту от проникновения в корпус пыли и влаги (класс защиты IP67). Условия реализации ► Кабельний ввод..
    22 ₴
  • Патчкорд Kingda CAT5e, UTP 1м (PAUT3100-Yl) желтый
    Описание ► Патчкорд Kingda CAT5e, UTP 1м (PAUT3100-Yl) желтый Производитель - Kingda Вид кабеля - UTP Категоря кабеля - CAT5e Длина -1м Разъемы - RJ-45 Цвет-желтый Условия реализации ► Патчкорд Kingda CAT5e, UTP 1м (PAUT3100-Yl) желтый Товар, Патчкорд Kingda CAT5e, UTP 1..
    33 ₴
  • Патчкорд 1 m UTP
    Описание ► Patch-cord 1 m UTP Неэкранированный патч-корд длиной 1 м нужен для подключения устройств, использующих разъем RJ-45. Медные провода, изоляция из поливинилхлорида. Условия реализации ► Patch-cord 1 m UTP Товар, Patch-cord 1 m UTP поставляется в фирменной упаковке компании. Ку..
    25 ₴
  • Патчкорд 2 m UTP
    Описание ► Patch-cord 2 m UTP Неэкранированный патч-корд длиной 2 м нужен для подключения устройств, использующих разъем RJ-45. Медные провода, изоляция из поливинилхлорида. Условия реализации ► Patch-cord 2 m UTP Товар, Patch-cord 2 m UTP поставляется в фирменной упаковке компании. Ку..
    41 ₴
  • Модуль Keystone MOLEX RJ-45 UTP Cat.5e (KSJ-00032-02)
    Описание ► Модуль Keystone MOLEX RJ-45 UTP Cat.5e (KSJ-00032-02) Модуль Keystone предназначен для установки в информационные розетки и наборные патч-панели. Основные свойства Molex KSJ-00032-02 соответствует стандарту Keystone (Wiremold, Surtec, Hubbel, Siecor, Tyco, Ortronics). Реализован с испо..
    82 ₴
  • Защитная заглушка SC Duplex R30843
    Описание ►  Защитная заглушка SC Duplex R30843 Пластиковая заглушка предназначена для установки  в свободное место вместо адаптера SC Simplex  или LC Duplex Характеристики: ►  Защитная заглушка SC Duplex R30843 Вид продукта - Заглушка Бренд - ADT..
    19 ₴
  • Патчкорд Kingda CAT5e, UTP 1м (PAUT3100-Bl) синий
    Описание ► Патчкорд Kingda CAT5e, UTP 1м (PAUT3100-Bl) синий Производитель - Kingda Вид кабеля - UTP Категоря кабеля - CAT5e Длина -1м Разъемы - RJ-45 Цвет-синий Условия реализации ► Патчкорд Kingda CAT5e, UTP 1м (PAUT3100-Bl) синий Товар, Патчкорд Kingda CAT5e, UTP 1м (..
    33 ₴
  • Патчкорд Molex RJ45, UTP 6, 3.0m (PCD-02005-0E)
    Описание ► Патчкорд Molex RJ45, UTP 6, 3.0m (PCD-02005-0E) Производитель - Molex Вид кабеля - UTP Категоря кабеля - CAT6 Длина -3м Разъемы - RJ-45 Условия реализации ► Патчкорд Molex RJ45, UTP 6, 3.0m (PCD-02005-0E) Товар, Патчкорд Molex RJ45, UTP 6, 3.0m (PCD-02005-0E)&nb..
    177 ₴
  • Патчкорд 0.5 m UTP
    Описание ► Patch-cord 0.5 m UTP Неэкранированный патч-корд длиной 50 см нужен для подключения устройств, использующих разъем RJ-45. Медные провода, изоляция из поливинилхлорида. Условия реализации ► Patch-cord 0.5 m UTP Товар, Patch-cord 0.5 m UTP поставляется в фирменной упаковке компани..
    19 ₴
  • Держатель кабеля NetLine c пластиковыми кольцами, 60мм AL-CC-1P
    Описание ► Держатель кабеля NetLine c пластиковыми кольцами, 60мм AL-CC-1P Производитель: NetLine Материал: металл  Тип крепления: В стойку  Высота рабочего пространства: 1U  Габариты: 60 мм  Условия реализации ► Держатель кабеля NetLine c пластиковыми кольцами..
    68 ₴
  • Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex
    Описание ► Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex Производитель: Adtec Тип коннектора: SC-SC Тип волокна: Singlemode Конструкция: Duplex Длина: 1 м Условия реализации ► Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex Товар, Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex&nbs..
    27 ₴
  • Кабельний соединитель UTP 5e Jack to Jack
    Описание ► Кабельний соединитель UTP 5e Jack to Jack для сетевых кабелей RJ45 витой пары 10/100 Условия реализации ► Кабельний соединитель UTP 5e Jack to Jack Товар, Кабельний соединитель UTP 5e Jack to Jack поставляется в фирменной упаковке компании. Купить Кабельний..
    109 ₴

Стабільне взаємодія комп'ютера користувача з іншими пристроями в мережі, забезпечення високошвидкісного доступу до ресурсів Інтернет забезпечить високоякісна мережева карта, купити у Запоріжжі зі складу яку пропонує LIBRAmarket! Практично всі сучасні ПК, лептопи надходять у продаж з уже інтегрованими адаптерами. Однак якщо ви бажаєте встановити більш сучасне, ефективне пристрій або замінити вийшло з ладу - наші консультанти допоможуть підібрати відповідний виріб. Телефонуйте!

Необхідна термінова покупка комп'ютерного обладнання, підбір найбільш функціональних і сучасних комплектуючих при складанні потужного, продуктивного ПК? Вигідне і раціональне рішення - купити мережеву карту з доставкою у Запоріжжя від ЛІБРАмаркет. Широкий вибір найбільш затребуваних, що мають авторитет провідних брендів, які гарантують бездоганну якість кожного виробу, відповідність продукту вказаним характеристикам: економте час із зручними інтернет-покупками. З нами ви завжди в мережі!

Оптичні компоненти Додаткове обладнання для оптичних компонентів: ціна у Запоріжжі доступна
Зверніться до нашого докладного інтернет-каталогом і комфортно підберіть необхідне для реалізації ваших завдань пристрій! Виникли питання? Допомогти купити Оптичні компоненти Додаткове обладнання для оптичних компонентів в інтернет магазині у Запоріжжі завжди зможуть попереджувальні консультанти ЛІБРАмаркет. Високотехнологічні адаптери, що підтримують швидкість до 1 гігабіта, безліч функцій - від завантаження ПК по мережі до розвантажувальної процесор Interrupt moderation: величезний вибір для самої ультрасучасної комп'ютерної техніки. В наявності спеціалізовані USB-пристрої для лептопів: оціните багатство асортименту!

Потрібні Оптичні компоненти або Додаткове обладнання для оптичних компонентів? Ціна у Запоріжжі з ЛІБРАмаркет завжди нижче конкуруючих фірм! Крім постійної наявності виключно оригінальною, брендової продукції, ми гарантуємо:

постійне розширення асортименту;
зручність вибору і грамотні консультації;
найвищу якість реалізованих моделей;
довговічність експлуатації виробів.
Купити Оптичні компоненти Додаткове обладнання для оптичних компонентів від виробника у Запоріжжі найвигідніше у надійного постачальника! Відвідайте інтернет-вітрину LIBRAmarket - вирішуйте інтернет-завдання ефективно!