Медіаконвертер

Медіаконвертер потрібні для організації інтернет підключення типу "оптичне волокно в будинок". Підходять для створення локальних мереж з довжиною прокладки оптичного кабелю до 30 км (залежить від моделі).

Сортування:
Показати:
Відображення: Список Таблиця
  • Медиаконвертер D-Link DMC-530SC 100BaseTX to SM Fiber (30km) (DMC-530SC)
    Описание ► Медиаконвертер D-Link DMC-530SC 100BaseTX to SM Fiber (30km) (DMC-530SC) Медиаконвертер D-Link DMC-530SC предназначен для двунаправленного преобразования сигнала из формата Ethernet в формат оптического кабеля (100BASE-TX Fast Ethernet ) по одномодовому оптическому кабелю, максимальн..
    2480 ₴

Створити якісну Ethernet-мережа та успішно вирішити завдання передачі сигналу в середовищах з різними характеристиками допоможе LIBRAmarket, пропонуючи зацікавленим фахівцям купити медіаконвертер від виробника у Запоріжжі. У нашому магазині пропонується до придбання професійне обладнання, що дозволяє встановити стійке, високошвидкісне підключення до Інтернету в умовах наявності оптоволоконних і мідних провідників. Наш віртуальний каталог має в асортименті найбільш сучасні, актуальні моделі найвідоміших брендів, що спеціалізуються на виробництві мережевого устаткування!

Бажаєте купити медіаконвертер недорого у Запоріжжі? Роздрібним клієнтам і оптовикам компанія ЛІБРАмаркет може запропонувати найбільш вигідні умови закупівлі гарантовано якісної, оригінальної продукції. Компетентний консультант надасть максимальне сприяння в підборі обладнання, повністю відповідного поставленим перед покупцями завданням. Відповіді на виникаючі в процесі придбання питання, доступність комфортної у використанні форми замовлення, оперативна відправка купленого товару: не втрачайте час - замовляйте в кращому онлайн-магазині цифрових пристроїв!

Потрібно замовити медіаконвертер? Ціна у Запоріжжі оптимальна!
Виникла необхідність купити медіаконвертер в інтернет магазині Запоріжжя, одно- або багатомодовий, з необхідним вам інтерфейсом, максимальною довжиною використовуваного кабелю і наявністю додаткових функцій? Виберіть перевіреного, досвідченого постачальника: ми допоможемо підібрати відповідне умовам експлуатації пристрій, чим забезпечимо надійність і якість передачі даних. Найбільш затребувана продукція завжди в наявності: в LIBRAmarket виключно топове обладнання за вигідною вам вартості!

Поспішайте купити медіаконвертер зі складу у Запоріжжі і скористатися перевагами, гарантованих нашою командою:

постійним оновленням асортименту;
кваліфікованими консультаціями експертів;
оперативністю оформлення угоди і організацією доставки без затримок;
оптимальної цінової політикою.
У LIBRAmarket вигідно замовити медіаконвертер: ціна у Запоріжжі доступна!