Аксесуари до телевізорів

Щоб звільнити додаткове місце в кімнаті і з комфортом дивитися улюблений фільм досить купити Настінний кронштейн для телевізора. Даний аксесуар дозволяє закріпити телевізор на стіні, при цьому є можливість повороту в різні боки і нахилу - рівнів свободи рухів може бути кілька, що залежить від конкретної моделі.

Сортування:
Показати:
Відображення: Список Таблиця
 • Кронштейн настенный X-DIGITAL STEEL SA345
  Описание ► Кронштейн настенный X-DIGITAL STEEL SA345 Универсальный настенный Кронштейн настенный X-DIGITAL STEEL SA345 позволит вам без труда разместить в удобном для вас месте небольшой ЖК-телевизор диагональю до 26-55 дюймов. Ограничение по весу составляет 40 кг, чего вполне достаточно для ра..
  806 ₴
 • Кронштейн X-DIGITAL STEEL SA125 Black 
  Описание ► Кронштейн X-DIGITAL STEEL SA125 Black Универсальный настенный кронштейн X-DIGITAL STEEL SA125 Black позволит вам без труда разместить в удобном для вас месте небольшой ЖК-телевизор диагональю до 26 дюймов. Ограничение по весу составляет 30 кг, чего вполне достаточно для рассматриваемых..
  279 ₴
 • Кронштейн настенный X-DIGITAL STEEL SA145
  Описание ► Кронштейн настенный X-DIGITAL STEEL SA145 Универсальный настенный Кронштейн настенный X-DIGITAL STEEL SA345 позволит вам без труда разместить в удобном для вас месте небольшой ЖК-телевизор диагональю до 26-55 дюймов. Ограничение по весу составляет 40 кг, чего вполне достаточно для ра..
  341 ₴