Оптичні приводи

Сортування:
Показати:
Відображення: Список Таблиця
 • Адаптер Gembird MF-95-01 HDD 2,5" CD-ROM 9.5мм
  Описание ► Адаптер Gembird MF-95-01 HDD 2,5" CD-ROM 9.5мм Адаптер Gembird MF-95-01 предназначен для установки вместо CD/DVD привода жесткого диска размером 2,5 дюйма. Для чего привод оптических дисков извлекается из корпуса ноутбука и на его место ставится этот адаптер с уже закрепленным S..
  279 ₴
 • Привод USB Asus DVD-RW SDRW-08D2S-U
  Описание ► Привод USB Asus DVD-RW SDRW-08D2S-U ASUS SDRW-08D2S-U LITE – тонкий внешний оптический привод с поддержкой записи DVD-дисков на скорости до 8x. Это устройство с оригинальным дизайном имеет специальную подставку для дополнительной экономии места на рабочем столе. Привод оснащ..
  1023 ₴
 • Оптический привод SATA H-L Data Storage DVD-RW black GH24NSD1.ARAA10B
  Описание ► GH24NSD1.ARAA10B Оптический привод SATA H-L Data Storage DVD-RW black Производитель: H-L DATA STORAGE; Страна-производитель: Китай; Гарантия: 24 мес.; Модель: GH24NSD1.ARAA10B. Краткое описание: Тип размещения - Internal; Наличие SATA - да; Макс. скорость ч..
  465 ₴
 • Оптический привод LG DVD-RW SATA Black GH24NSD0.ARAA10B
  Описание► GH24NSD0.ARAA10B Оптический привод LG DVD - RW SATA Black Привод GH24NSD0.ARAA10B Оптический привод LG DVD - RW SATA Black устанавливается вовнутрь корпуса компьютера, его размеры позволяют устанавливать в корпус любого размера. Он отличается тихим воспроизведением с максимально высокой..
  450 ₴
 • Оптический привод ASUS SDRW-08D2S-U LITE DVD+- R/RW USB2.0 EXT Ret Slim Black
  Описание ► Оптический привод ASUS SDRW-08D2S-U LITE DVD+- R/RW USB2.0 EXT Ret Slim Black Эстетичные технологии Совместимость с Windows 8 и MAC Функция шифрования позволяет защитить данные на записываемых оптических дисках с помощью пароля; Удобный интерфейс для записи дисков;Оригинальный ..
  1023 ₴

Оптичний привід є одним з необхідних пристроїв в персональному комп'ютері. Це механічний пристрій, що керується за допомогою електронних схем. Сучасні персональні комп'ютери як правило оснащуються оптичним приводом для запису-читання інформації. Оптичні приводи щільно увійшли в наше життя і зараз вже складно уявити як можна переносити інформацію без них. Оптичні диски повсюдно використовуються і кожен міг купувати їх з іграми або музикою. Принцип роботи оптичного приводу ґрунтується на лазерному зчитуванні інформації з поверхні диска. Як правило привід буває внутрішнім, який монтується в комп'ютер за допомогою SATA з'єднання і зовнішніми, ці підключаються ззовні до комп'ютера за допомогою USB порту. За своє довге існування оптичні приводи постійно розвивалися, збільшуючи швидкість зчитування і обсяг інформації, що зберігається на диску. Родоначальником гілки оптичних приводів вважається звичайний CD-ROM. За сьогоднішніми мірками це було вкрай повільне пристрій зі швидкістю зчитування 1X-2X. Надалі виробники збільшували швидкість зчитування, з'явилися оптичні диски здатні вміщати по 8,5Gb інформації. На сьогоднішній день найбільш затребуваним і широко поширеним стандартом є опитніческой приводи DVD-Super-Multi, які можуть зчитувати і записувати практично будь-які оптичні диски, існуючі на ринку. На етапі еволюції оптичні приводи зі звичайних CD-ROM, які могли тільки зчитувати інформацію трансформувалися в DVD +/- RW потім DVD RW DL і нарешті DVD-Super-Multi. Почалася ера клонування інформації. Для захисту інформації стали з'являтися диски з захистом від перезапису. Окремою гілкою варто розглянути появу такого формату оптичних приводів як Blu-Ray. Цей тип був створений для розвивається індустрії мультимедійного контенту. Його в основному використовують для запису фільмів високої чіткості і сучасних об'ємних ігор. Додатково цей формат дуже добре захищений від клонування.

Незважаючи на популярність і поширеність USB-носіїв, оптичний привід для CD, DVD і Blu-ray дисків і раніше залишається актуальним. Операційні системи, ліцензійні програми, музичні альбоми, фільми розміщуються переважно на дисках. І це вагома причина купити оптичний привід для ПК в онлайн-магазині LIBRA Market. У нас представлений широкий асортимент зовнішніх і вбудованих приводів від провідних виробників комп'ютерної техніки.

Як вибрати оптичний привід для ПК?
Є кілька критеріїв, за якими можна підібрати відповідний дисковод для конкретної моделі комп'ютера. це:

Форм-фактор. Є вбудовані дисководи, які встановлюються в корпус ПК. Їх функціональна частина виходить на передню панель системного блоку. Можна також купити зовнішній оптичний привід в Україні для ноутбуків і ПК, в корпусі яких не передбачено відповідного роз'єму.
Швидкість. Чим вище швидкість читання / запису, тим спритніше будуть відбуватися всі операції на ньому. Однак гнатися за надмірними швидкостями немає сенсу, це призведе лише до підвищеного шуму і швидкого зносу дисків. Так, для звичайних CD-R дисків оптимальною швидкістю вважається 40-48х.
Інтерфейс. Можна замовити оптичний привід в Запоріжжі з IDE і SATA інтерфейсами. Перший варіант вважається застарілим, і далеко не на кожній материнській платі присутній даний роз'єм. У той час як SATA приводи використовуються повсюдно і проблем з підключенням девайса в 99% випадків не виникне.
Замовте оптичний DVD привід для комп'ютера онлайн
Дисковод - одна з найбільш уразливих деталей ПК. І якщо раптом Ви зіткнулися з раптовою поломкою, не поспішайте панікувати. Новий DVD привід для комп'ютера купити не складе труднощів. Для цього навіть не потрібно виходити з дому, адже все покупки можна зробити онлайн в магазині LIBRA.

Зручний каталог продукції з повним описом всіх товарних позицій дозволить швидко визначитися з вибором і оформити замовлення. На якісний оптичний привід для ПК ціна сьогодні залишається досить доступною. Замовляйте прямо зараз і переконайтеся в цьому особисто!

Принцип роботи оптичних приводів не суттєво змінився з часом. Оптичний диск вставляється в спеціальну щілину або утримувач, а моторизований привід витягає його всередину приводу. Далі мотор розкручує диск всередині приводу і блок лазера починає зчитувати або записувати на нього інформацію, в залежності від завдання. У моделях для запису встановлюється лазер здатний завдавати доріжки на чисті диски.

Оптичні приводи зустрічаються повсюдно. Ви їх можете зустріти в автомобільних аудиосистемах, ноутбуках, в домашніх кінотеатрах і персональних комп'ютерах.

На сьогоднішній день дана технологія доведена до досконалості і вже не важливо який бренд справив даний оптичний привід ASUS або LG, важливо розуміти як і де ви плануєте його використовувати, що плануєте зчитувати або записувати на диски, чи потрібна вам мобільність і компактність.

Диски, записані на оптичних приводах, можуть зберігати ваші фотографії або музику, яку ви потім можете переглядати або прослуховувати на домашніх або автомобільних аудіо- відеосистемах. Ви можете надавати презентації і передавати робочі файли.

У складі інтернет магазину LIBRAmarket працює служба логістики та доставки товарів як по території України, так і за м.Запоріжжя.
Доставку товарів (оптичного приводу) по Запоріжжю можна вказати в процесі замовлення товару, вартість доставки буде включена в рахунок. При доставці товарів по Україні вартість доставки розраховується перевізниками України.

Інтернет магазин LIBRAmarket оформляє замовлення і дозволяє купити оптичний привід як в м.Запоріжжя, так і в інших містах України. Ми відправляємо товари в такі міста України як: Київ, Харків, Одеса, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Маріуполь, Вінниця, Макіївка, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Житомир, Суми, Хмельницький, Рівне, Кіровоград, Дніпродзержинськ, Чернівці, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Біла Церква, Луцьк, Краматорськ, Мелітополь, Нікополь, Сєвєродонецьк, Слов'янськ, Бердянськ, Ужгород, Кам'янець-Подільський, і. ін. міста. можна сплативши товар в нашому інтернет магазині, доставка проводиться за допомогою служб перевізників України (переважно "Нова пошта").

Для жителів окупованих територій поставки здійснюються тільки за контрольованою України території.

Читати повністю>